KONST / Litografier / Färglitografi 11064036
nr 1106 4036
Ladislas Kijno
(1921-2012), Frankrike
Färglitografi, Ladislas Kijno (1921-2012), EA-upplaga, Löst blad, bladets mått: 65x49
Kondition: slitage
Ladislas Kijno, fransk bildkonstnär född i Warsawa 1921, död 2012.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 maj 2017
kl 20:21:09
29/4 15:46:14
Ladislas Kijno
Läs mer om Ladislas Kijno